Doprava od 99 EUR zadarmo

Vergnano Grand Aroma, zrnková káva, 1kg

1 hodnotenie
Značka: Vergnano

Vergnano Grand Aroma, zrnková káva, 1kg

Dostupnosť Skladom
€13,90 €11,58 bez DPH
Vergnano Grand Aroma, zrnková káva, 1kg
1 hodnotenie
Značka: Vergnano
5,0 1 hodnotenie

Vergnano Gran Aroma 1kg
Káva Vergnano Gran Aroma Bar sa vyznačuje krémovou, avšak intenzívnou chuťou, výrazným telom a tónmi korenenej čokolády. Pomer 60% Arabiky voči 40% Robusty je skvele vyváženou kávou pre každého, kto má svoju šálku rád silnejšiu. Pomer Robusty k Arabike zaisťuje, že káva má len malý náznak kyselinky a dobrú cremu. Výborná chuť tejto kávy je dosahovaná pomalým, starostlivým pražením, ktoré zabezpečí skvelú arómu. Zrná Arabiky sú zo Strednej Ameriky, zrná Robusty sú z Afriky.
Balenie: 1kg zrnková káva
Zloženie: 60% Arabica, 40% Robusta
Výrobca: CASA DEL CAFFE‘ VERGNANO S.P.A., Taliansko

Skutočná talianska káva od roku 1882

Caffè Vergnano sa narodil v roku 1882 v malej dielni v Chieri na svahoch nádherného vrchu Turín. Príbeh výberov, ktorý predstavuje konkrétny záväzok milovníkov kávy a ktorý sa zameriava na tri základné prvky: tvorivosť, inováciu a kvalitu, s výhľadom do budúcnosti.

Všetky naše výrobky sa rodia z mimoriadneho procesu, verného našej histórii, ktorý začína starostlivým výberom surovín, aby sme dospeli k chúlostivému okamihu pomalého pečenia, ako to vyžaduje tradícia. Dôsledné spracovanie, ktoré zaručuje výrobky kvalitného spracovania, ktoré sú v priebehu času konštantné. Od výroby kompatibilných a kompostovateľných kávových kapsúl po výrobu zŕn , od mletej kávy po kávové zrná , kvalita bola vždy absolútnou hodnotou našej spoločnosti.