Doprava od 99 EUR zadarmo

Vergnano Espresso, zrnková káva, 1kg

Neohodnotené
Značka: Vergnano

Vergnano Espresso, zrnková káva, 1kg

Dostupnosť Skladom
€14,90 €12,42 bez DPH
Vergnano Espresso, zrnková káva, 1kg
Neohodnotené
Značka: Vergnano

Vergnano Espresso 1kg
Vergnano Espresso Bar je typicky talianska káva, s plným telom, skvele vyváženou chuťou a úžasnou arómou, ktorou sa prepletajú ovocné tóny. Ponúka pomer 85% Arabiky a 15% Robusty, čím Vám umožní vychutnať si pravé talianske espresso bez prílišnej kyslosti. Výborná chuť tejto kávy je dosahovaná pomalým, starostlivým pražením, ktoré zabezpečí skvelú arómu každej šálky. Pretože ide o zmes s nižším podielom Robusty a nižším obsahom kofeínu, odporúčame ju k celodennému popíjaniu. Zrná Arabiky sú zo Strednej Ameriky, zrná Robusty sú z Afriky.
Balenie: 1kg zrnková káva
Zloženie: 85% Arabica, 15% Robusta
Výrobca: CASA DEL CAFFE‘ VERGNANO S.P.A., Taliansko

Skutočná talianska káva od roku 1882

Caffè Vergnano sa narodil v roku 1882 v malej dielni v Chieri na svahoch nádherného vrchu Turín. Príbeh výberov, ktorý predstavuje konkrétny záväzok milovníkov kávy a ktorý sa zameriava na tri základné prvky: tvorivosť, inováciu a kvalitu, s výhľadom do budúcnosti.

Všetky naše výrobky sa rodia z mimoriadneho procesu, verného našej histórii, ktorý začína starostlivým výberom surovín, aby sme dospeli k chúlostivému okamihu pomalého pečenia, ako to vyžaduje tradícia. Dôsledné spracovanie, ktoré zaručuje výrobky kvalitného spracovania, ktoré sú v priebehu času konštantné. Od výroby kompatibilných a kompostovateľných kávových kapsúl po výrobu zŕn , od mletej kávy po kávové zrná , kvalita bola vždy absolútnou hodnotou našej spoločnosti.