Doprava od 99 EUR zadarmo

Segafredo Zanetti Casa, zrnková káva

Neohodnotené
Značka: Segafredo

Segafredo Espreso Casa je silná káva s robustným telom a plnou chuťou. Pre niekoho môže vyznievať až trochu drsne  s hustou cremou a intenzivnou vôňou. Je ideálna na prípravu väčších káv s mliekom, ako napríklad espresso lungo alebo cappuccino.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
€10,90 od €6,70 - –9 % až –9 % €6,70 €9,90 od €6,70 €5,58 bez DPH €8,25 bez DPH od €5,58 bez DPH
Segafredo Zanetti Casa, zrnková káva
Neohodnotené
Značka: Segafredo
Segafredo Zanetti Cas zrnkova kava 1000g
Akcia
€10,90 od €6,70 - –9 % až –9 %

Segafredo Espresso Casa 

Segafredo Espresso Casa je zástupcom typického talianskeho espressa v sortimente pražiarne Segafredo. Espresso Casa vyniká silnou, plnou chuťou s výraznejšou kyselinkou v závere a krásnou, hustou cremou. Káva Segafredo Espresso Casa je zmes 80% Arabiky a 20% Robusty, čo ju v spojení s jej chuťovými vlastnosťami robí doslova ideálnou voľbou pre cappucino a iné kávové nápoje. Táto káva nie je úplne vhodná na prípravu espressa, v porovnaní s ďalšími kávami zo sortimentu pražiarne Segafredo sa môže zdať až príliš kyslá bez mlieka a cukru.

Zloženie: 80% Arabica, 20% Robusta

Výrobca: SEGAFREDO ZANETTI S.p.A., Taliansko

Segafredo

Segafredo Zanetti je firma, ktorá vyrástla na rodinnej tradícii. Starý otec a otec terajšieho majiteľa Massima Zanettiho obchodovali so zelenou kávou. Massimo to však potiahol o kúsok ďalej a začal praženú kávu vyrábať aj predávať.

Segafredo Zanetti