Doprava od 99 EUR zadarmo

Quamar M80E mlynec

Neohodnotené
Značka: Quamar

Quamar M80E mlynec

Dostupnosť Skladom
€750 €625 bez DPH
Quamar M80E mlynec
Neohodnotené
Značka: Quamar

M80E

Mlynček na kávu

Mlynček na okamžitú kávu M80E s elektronickým nastavením je vybavený intuitívnym dotykovým displejom s kapacitnou klávesnicou, ktorá zaručuje dlhú životnosť vďaka úplnej absencii mechanických klávesov alebo spínačov. So svojimi 63 mm plochými mlynčekmi dokáže vyrobiť až 3,5 kg mletej kávy za deň, čo je ideálne riešenie pre kaviarne a pražiarne s priemernou dennou spotrebou. Mlynček na kávu je možné nastaviť v 3 rôznych dávkach a je vybavený celkovým neresetovateľným počítadlom dávok. Ľahko programovateľný a s užívateľským rozhraním v 7 jazykoch môže byť mlynček na kávu M80E vybavený nasledujúcim voliteľným príslušenstvom: 500 g miska; Austrália alebo Veľká Británia.

Telo: v hliníku

Nádoba na 1,2 kg kávových zŕn

Nastavenie: programovateľné jednotlivé, dvojité a trojité dávky, počítadlo dávkovaných dávok na displeji

Rozmery: 160 x 290 x 510 mm (šírka x hĺbka x výška)

Cista hmotnost: 11,3 kg\nDostupné napätia: 230V - 380V - 110V

Certifikácia: CB pre 230V a 380V; ETL pre 110V\nObjem: 0,042 m3

Odporúčaná denná výroba: do 3,5 kg / deň

Príbeh Quamar
V auguste 2000 založili Mirco Martignago a Luca Quagliotto spoločnosť Quamar Snc v Altivole (TV),
ktorá okamžite získala dodávateľské zmluvy a partnerstvá ako subdodávatelia s najdôležitejšími spoločnosťami v oblasti stravovania a mechaniky. V reakcii na neustále rastúci dopyt zákazníkov sa v roku 2010 spoločnosť presunula do väčšieho závodu s cieľom zvýšiť výrobu. To umožňuje ďalej zdokonaľovať výrobky a zvyšovať ponuku pridaním nových radov zariadení, ktoré čoraz viac vyhovujú konkrétnym potrebám. V roku 2012 spoločnosť Quamar Snc vďaka získaným skúsenostiam a zjavnému obchodnému úspechu zmenila svoju právnu formu a stala sa spoločnosťou Quamar Srl
V roku 2005 začal vďaka akvizícii časti historickej spoločnosti špecializovanej na výrobu profesionálneho vybavenia pre bary svoju kariéru ako priamy výrobca so svojou vlastnou značkou a odišiel z terciárneho sektoru.
Veľký význam sa kladie na dizajn výrobkov, vďaka ktorým je značka okamžite rozpoznateľná. Kompaktné tvary, maximálna funkčnosť, zaoblené a čisté línie a široká škála farieb, ktoré dodnes identifikujú výrobky Quamar.