Doprava od 99 EUR zadarmo

Pellini Top, zrnková káva, 1000g

Neohodnotené
Značka: Pellini

Pellini Top patrí do najvyššej triedy, ktorú Pellini ponúka. 100% Arabica Pellini Top sa vyznačuje čokoládovými tónmi, jemnou, až hodvábnou chuťou, ktorá Vás doslova pohladí po jazyku.

Dostupnosť Skladom
€18,80 €15,67 bez DPH
Pellini Top, zrnková káva, 1000g
Neohodnotené
Značka: Pellini

Pellini TOP 100% Arabica! Vlajková loď talianskej spoločnosti Pellini - zmes 100% Arabik triedených priamo v oblastiach, Pellini Top je krásnou ukážkou toho, ako môže chutiť skutočne skvele pripravená 100% Arabica  kde sa káva pestuje.

Pellini predstavilo svetoznámu a osobitú zmes Pellini Top Arabica 100% s unikátnou arómou, ktorá sa v rodnej Verone stalo legendou. Je to exkluzívna zmes 9 najkvalitnejších  Gran – Cru Arabic. Pomalý proces jemného praženia spolu s obmedzenou ročnou produkciou a systémom kontrolovaného zrenia zaisťuje veľmi stabilnú chuť a arómu. Káva je ocenená zlatou medailou zo súťaže International Coffe Tasting a stala sa ikonou najlepších kávových expertov. Zmes sa vyznačuje nízkym obsahom kofeinu do 1,3% (o 50% menej ako u klasických zmesí Robusty). Pellini TOP 100% Arabica má čokoládovú arómu, výraznú horkú chuť s dokonalo zamatovou a velmi tmavou cremou.

Káva Pellini

Tradícia výroby kávy rodinou Pellini, žijúcou v Bussolengo v provincii Verona začala už v roku 1922. Dodnes si udržala úspech vo výrobe a predaji tohto slávneho nápoja na talianskom polostrove ako aj na medzinárodnej úrovni.
Proces spracovania kávových zŕn na jemné kávové zmesi prebieha so starostlivosťou a dôrazom na detail už celé desaťročia. Uznávaná značka kávy Pellini, preslávená hlavne jej nezameniteľnou arómou, je synonymom dokonalosti a je známa po celom svete. Predstavuje kvalitu a spokojnosť zákazníkov.
Pitie kávy sa tak stáva umením a je možné ho prežiť s maximálnym potešením.