Doprava od 99 EUR zadarmo

Pellini Espresso Bar n° 9 Cremoso zrnková káva 1kg

Neohodnotené
Značka: Pellini

Pellini Espresso Bar n° 9 Cremoso zrnková káva 1kg

Dostupnosť Skladom
€16,50 €13,75 bez DPH
Pellini Espresso Bar n° 9 Cremoso zrnková káva 1kg
Neohodnotené
Značka: Pellini
Pellini Cremoso s pomerom 50% Arabica a 50% Robusta so špecifickou a vyváženou chuťou bez známok kyslosti, s bohatou a hustou cremou a jemne korenenou arómou. Zmes pražená trochu viac do tmava v majstrovskom podaní Pellini. Pre všetky druhy káv Pellini je charakteristické pomalé praženie, pri ktorom sú zrna rovnomerne pražené do tmavého stupňa, vďaka čomu káva získáva výraznú a silnú chuť. Je ideálna pre prípravu kávy v kávových automatoch, perfektná na espresso, cappuccino alebo latte macchiato.

Káva Pellini

Tradícia výroby kávy rodinou Pellini, žijúcou v Bussolengo v provincii Verona začala už v roku 1922. Dodnes si udržala úspech vo výrobe a predaji tohto slávneho nápoja na talianskom polostrove ako aj na medzinárodnej úrovni.
Proces spracovania kávových zŕn na jemné kávové zmesi prebieha so starostlivosťou a dôrazom na detail už celé desaťročia. Uznávaná značka kávy Pellini, preslávená hlavne jej nezameniteľnou arómou, je synonymom dokonalosti a je známa po celom svete. Predstavuje kvalitu a spokojnosť zákazníkov.
Pitie kávy sa tak stáva umením a je možné ho prežiť s maximálnym potešením.