Doprava od 99 EUR zadarmo

lujoClean čistiace tablety 1,3g 120kus

Neohodnotené
Značka: Lujo

lujoClean čistiace tablety 1,3g 120kus

čistenie sitiek hláv kávovarov na centrálnych jednotiek automatických kávovarov

Dostupnosť Skladom
€14,90 €12,42 bez DPH
lujoClean čistiace tablety 1,3g 120kus
Neohodnotené
Značka: Lujo

Čistiace tablety lujo CLEAN sú špeciálne vyvinuté tak, aby úplne odstránili zvyšky kávy a pachy z plne automatických kávovarov a kávovarov.

Naše oddelenie kontroly kvality zaručuje, že naše čistiace tablety sú najvyššej kvality, ktorá je dnes na trhu k dispozícii. Zaručenie spokojnosti našich vážených zákazníkov.

Kávové usadeniny pokazia aj tú najkvalitnejšiu výberovú kávu, preto bežné čistenie kávovaru popísané v každom návode by malo byť samozrejmosťou pre každého, kto na kávovare kávu pripravuje. Rozdiel pred a po vyčistení hlavy kávovaru je poznateľný nielen na chuti kávy, ale aj kvalite cremy. Pre bežne znečistené domáce kávovary s pravidelnou údržbou stačí jedna tableta na jeden čistiaci cyklus. Predĺži životnosť vašich kávovarov o roky. vysoko účinný proti zvyškom kávy rýchlo sa rozpustí bez zvyškov a deodorizované špeciálne upravené na čistenie kávovarov vhodný pre väčšinu kávovarov

Obsah: 120 kusov á 1,3g

Priemer: 12 mm

EAN: 4260139640409

Lujo Clean
Od roku 1982 lujoCLEAN oceňuje priemysel, špecializovaní veľkoobchodníci a gastronómia vďaka svojej prvotriednej kvalite a spravodlivým cenám. Či už ide o čistič mlieka, odvápňovač, čistiace tablety alebo čistiaci prášok.
Vynikajúca káva začína dobre udržiavaným strojom
Profesionálna starostlivosť a čistiace prostriedky pre váš kávovar
Aromatický, svieži a bez vône, farby a chuti: Pre tento dokonalý kávový zážitok potrebuje barista tie najlepšie zrná a profesionálne udržiavaný stroj. Kvalitné čistiace a ošetrovacie prostriedky od lujoCLEAN pre kávovary ako aj predajné automaty. Vďaka lujoCleanmôžete vytvoriť optimálne podmienky a ponúknuť svojim zákazníkom maximálne potešenie z kávy