Doprava od 99 EUR zadarmo

Lavazza Nespresso Qualita Oro Alu Kapsule 10x5,5g

Neohodnotené
Značka: Lavazza

Lavazza Nespresso kompatibilná kapsula Qualita Oro  10x5,5g

Dostupnosť Skladom
€3,20 €2,67 bez DPH
Lavazza Nespresso Qualita Oro Alu Kapsule 10x5,5g
Neohodnotené
Značka: Lavazza
Oro Lavazza Nespresso
Novinka

Kávové kapsuly Lavazza Nespresso Qualita Oro sú najkvalitnejšou zmesou zŕn Arabica z Južnej a Strednej Ameriky. Po zomletí sa zrná uzavrú do nových hliníkových kapsúl, ktoré sú z hľadiska emisií CO2 100% neutrálne. Jedno balenie obsahuje 10 kapsúl Lavazza Nespresso Qualita Oro kompatibilných so systémom Nespresso. Káva strednej intenzity s tónmi kvetov a ovocia.
Kapsule vhodné pre všetky kávovary so systémom NESPRESSO®.

Lavazza, založená v Turíne v Taliansku v roku 1895.Je známym symbolom talianskeho esspresa. Bola vlastnená rodinou rovnakého mena štyri generácie. Siedmy najväčší svetový producent kávy je lídrom na maloobchodnom trhu v Taliansku s trhovým podielom nad 47% (zdroj Nielsen), 2 700 zamestnancami a tržbami 1 340 miliónov eur (2013). Spoločnosť má šesť výrobných závodov, štyri v Taliansku a dve v zahraničí a pôsobí prostredníctvom pridružených spoločností a distribútorov vo viac ako 90 krajinách. Lavazza dnes vyváža 46% svojej výroby. Spoločnosť Lavazza ako prvá prišla s koncepciou kombinovania rôznych druhov kávy z rôznych zemepisných oblastí. Tvrdí, že je to charakteristická črta všetkých jej výrobkov. Spoločnosť má tiež 25 rokov skúseností s výrobou a predajom porciovaných kávových systémov.

V roku 1979 spoločnosť založila „Luigi Lavazza Centrum pre výskum kávy“, ktoré sa „venuje štúdiu espressa“ a vyvinula sa v Lavazza Training Center, sieť viac ako 50 kávových škôl po celom svete, kde každý rok absolvuje školenie 30 000 ľudí.