Doprava od 99 EUR zadarmo

Lavazza Top Class 1kg

Neohodnotené
Značka: Lavazza

Lavazza Top Class 1kg

Dostupnosť Skladom
€15,90 €13,25 bez DPH
Lavazza Top Class 1kg
Neohodnotené
Značka: Lavazza

Lavazza Top Class zrnková káva 1kg

Zrnková káva Lavazza Top Class je jednou z najpredávanejších zmesí talianskeho výrobcu. Má plnú chuť s náznakmi tmavej čokolády a škorice. Obsahuje výber prírodných a ručne zbieraných Arabík zi Strednej a Južnej Ameriky, starostlivo zmiešaných s  Robustou z oblastí Kaapi Royale (India) a Java. Je vhodná na prípravu espressa aj mliečnych verzií kávy. Lavazza Top Class patrí k najpredávanejším kávam na slovenskom trhu.

Balenie: 1kg

Zloženie: 50% Arabica, 50% Robusta

Výrobca: LUIGI LAVAZZA S.p.A., Taliansko

 

 

Lavazza, založená v Turíne v Taliansku v roku 1895.Je známym symbolom talianskeho esspresa. Bola vlastnená rodinou rovnakého mena štyri generácie. Siedmy najväčší svetový producent kávy je lídrom na maloobchodnom trhu v Taliansku s trhovým podielom nad 47% (zdroj Nielsen), 2 700 zamestnancami a tržbami 1 340 miliónov eur (2013). Spoločnosť má šesť výrobných závodov, štyri v Taliansku a dve v zahraničí a pôsobí prostredníctvom pridružených spoločností a distribútorov vo viac ako 90 krajinách. Lavazza dnes vyváža 46% svojej výroby. Spoločnosť Lavazza ako prvá prišla s koncepciou kombinovania rôznych druhov kávy z rôznych zemepisných oblastí. Tvrdí, že je to charakteristická črta všetkých jej výrobkov. Spoločnosť má tiež 25 rokov skúseností s výrobou a predajom porciovaných kávových systémov.

V roku 1979 spoločnosť založila „Luigi Lavazza Centrum pre výskum kávy“, ktoré sa „venuje štúdiu espressa“ a vyvinula sa v Lavazza Training Center, sieť viac ako 50 kávových škôl po celom svete, kde každý rok absolvuje školenie 30 000 ľudí.