Doprava od 99 EUR zadarmo

Lavazza Super Crema, zrnková káva 1kg

Neohodnotené
Značka: Lavazza

Lavazza Super Crema, zrnková káva 1kg

Dostupnosť Skladom
€16,50 €13,75 bez DPH
Lavazza Super Crema, zrnková káva 1kg
Neohodnotené
Značka: Lavazza

Lavazza Super Crema 1kg

Mierna, jemná káva s harmonickou chuťou, to je Super Crema. Zmes je zložená z 60% pikantných brazílskych a juhoamerických arabík a z 40% veľmi kvalitné indonézskej robusty.

Vďaka bohatému krému a aromatickému organoleptickému profilu ponúka zmes Lavazza Super Crema plné telo a rozhodný chuťový zážitok s tónmi praženého lieskového orecha a hnedého cukru a harmóniou talianskeho espressa.

Balenie: 1kg

Zloženie: 60% Arabica 40% Robusta

Výrobca: LUIGI LAVAZZA S.p.A., Taliansko

Lavazza, založená v Turíne v Taliansku v roku 1895.Je známym symbolom talianskeho esspresa. Bola vlastnená rodinou rovnakého mena štyri generácie. Siedmy najväčší svetový producent kávy je lídrom na maloobchodnom trhu v Taliansku s trhovým podielom nad 47% (zdroj Nielsen), 2 700 zamestnancami a tržbami 1 340 miliónov eur (2013). Spoločnosť má šesť výrobných závodov, štyri v Taliansku a dve v zahraničí a pôsobí prostredníctvom pridružených spoločností a distribútorov vo viac ako 90 krajinách. Lavazza dnes vyváža 46% svojej výroby. Spoločnosť Lavazza ako prvá prišla s koncepciou kombinovania rôznych druhov kávy z rôznych zemepisných oblastí. Tvrdí, že je to charakteristická črta všetkých jej výrobkov. Spoločnosť má tiež 25 rokov skúseností s výrobou a predajom porciovaných kávových systémov.

V roku 1979 spoločnosť založila „Luigi Lavazza Centrum pre výskum kávy“, ktoré sa „venuje štúdiu espressa“ a vyvinula sa v Lavazza Training Center, sieť viac ako 50 kávových škôl po celom svete, kde každý rok absolvuje školenie 30 000 ľudí.