Doprava od 99 EUR zadarmo

Lavazza Espresso Barista Perffeto 100%Arabica zrnková káva 1kg

Neohodnotené
Značka: Lavazza

Lavazza Espresso Barista Perffeto 100%Arabica zrnková káva 1k

Dostupnosť Skladom
€15,80 €13,17 bez DPH
Lavazza Espresso Barista Perffeto 100%Arabica zrnková káva 1kg
Neohodnotené
Značka: Lavazza

Espresso Barista Perfetto

Zmes Lavazza Espresso Barista bola špeciálne navrhnutá pre plnú profesionálnu skúsenosť, aby pripravila vaše espresso presne tak, ako originálne talianske baristy, so strojom na espresso alebo plne automatickým. Espresso Barista Perfetto je sladké a aromatické, s tónmi kvetov a pretrvávajúcou dochuťou.

Už tretí názov, ale stále rovnaká chuť. Predtým Lavazza Gran Aroma Bar, neskôr Lavazza L'Espresso Gran Aroma, teraz Espresso Barista Perfetto. Stredne pražená zmes 100% arabiky pre prípravu espressa so zamatovo jemnú cremou a kvetinovými tónmi.

Lavazza, založená v Turíne v Taliansku v roku 1895.Je známym symbolom talianskeho esspresa. Bola vlastnená rodinou rovnakého mena štyri generácie. Siedmy najväčší svetový producent kávy je lídrom na maloobchodnom trhu v Taliansku s trhovým podielom nad 47% (zdroj Nielsen), 2 700 zamestnancami a tržbami 1 340 miliónov eur (2013). Spoločnosť má šesť výrobných závodov, štyri v Taliansku a dve v zahraničí a pôsobí prostredníctvom pridružených spoločností a distribútorov vo viac ako 90 krajinách. Lavazza dnes vyváža 46% svojej výroby. Spoločnosť Lavazza ako prvá prišla s koncepciou kombinovania rôznych druhov kávy z rôznych zemepisných oblastí. Tvrdí, že je to charakteristická črta všetkých jej výrobkov. Spoločnosť má tiež 25 rokov skúseností s výrobou a predajom porciovaných kávových systémov.

V roku 1979 spoločnosť založila „Luigi Lavazza Centrum pre výskum kávy“, ktoré sa „venuje štúdiu espressa“ a vyvinula sa v Lavazza Training Center, sieť viac ako 50 kávových škôl po celom svete, kde každý rok absolvuje školenie 30 000 ľudí.