Doprava od 99 EUR zadarmo

Lavazza Espresso Barista Grand Crema, zrnková káva 1kg

Neohodnotené
Značka: Lavazza

Lavazza Espresso Barista Grand Crema, zrnková káva 1kg

Dostupnosť Skladom
€16,80 €14 bez DPH
Lavazza Espresso Barista Grand Crema, zrnková káva 1kg
Neohodnotené
Značka: Lavazza

Lavazza Espresso Barista Gran Crema 1kg

Zmesi Lavazza Espresso Barista boli špeciálne navrhnuté pre plnú profesionálnu skúsenosť. Pripraviť espresso presne tak, ako to robí originálny taliansky barista. Lavazza Espresso Barista Gran Crema je bohaté, zaoblené, s tónmi sušeného ovocia, kvetov a orechov, ktoré sú stabilné s vyváženou dochuťou.

Balenie: 1kg

Zloženie: Zmes Arabica/Robusta\nVýrobca: LUIGI LAVAZZA S.p.A., Taliansko

Lavazza, založená v Turíne v Taliansku v roku 1895.Je známym symbolom talianskeho esspresa. Bola vlastnená rodinou rovnakého mena štyri generácie. Siedmy najväčší svetový producent kávy je lídrom na maloobchodnom trhu v Taliansku s trhovým podielom nad 47% (zdroj Nielsen), 2 700 zamestnancami a tržbami 1 340 miliónov eur (2013). Spoločnosť má šesť výrobných závodov, štyri v Taliansku a dve v zahraničí a pôsobí prostredníctvom pridružených spoločností a distribútorov vo viac ako 90 krajinách. Lavazza dnes vyváža 46% svojej výroby. Spoločnosť Lavazza ako prvá prišla s koncepciou kombinovania rôznych druhov kávy z rôznych zemepisných oblastí. Tvrdí, že je to charakteristická črta všetkých jej výrobkov. Spoločnosť má tiež 25 rokov skúseností s výrobou a predajom porciovaných kávových systémov.

V roku 1979 spoločnosť založila „Luigi Lavazza Centrum pre výskum kávy“, ktoré sa „venuje štúdiu espressa“ a vyvinula sa v Lavazza Training Center, sieť viac ako 50 kávových škôl po celom svete, kde každý rok absolvuje školenie 30 000 ľudí.