Doprava od 99 EUR zadarmo

EBENICA Intesivo zrnková káva

Neohodnotené
Značka: Ebenica

EBENICA Intesivo zrnková káva

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
€13,90 €39,90 od €13,90 €11,58 bez DPH €33,25 bez DPH od €11,58 bez DPH
EBENICA Intesivo zrnková káva
Neohodnotené
Značka: Ebenica

EBENICA Intensivo

Zloženie: Káva, 100% Arabica

Popis produktu: Intesivo je spojením tých najlepších prémiových arabík z Južnej Ameriky, Ázie a Afriky. Jej silné telo je plné horkých chutí pripomínajúcich čokoládový krém a tabak. Na záver ucítite jemné tóny dreva a korenia. Táto káva získala ocenenie v rámci súťaží Coffee Review 2013 a Great Taste® 2020. 

Slovenská pražiareň kávy EBENICA COFFEE začala svoju cestu už v roku 2009, kedy majiteľ – Marek Fajčík, namiešal svoje prvé kávove zmesi. Dnes sídli už štvrtým rokom v Modre, kde je okrem pražiaren aj podniková predajňa. EBENICA COFFEE a jej zamesntancovi veria, že praženie kávy je remeslo ako každé iné a tak ako väčšina z nás chodí napríklad k vinárovi po víno, pekárovi po chlieb, mali by sme po dobrú kávu chodiť k svojmu pražiarovi.
V ponuke tejto pražiarne nájdete portfólio tmavšie, no aj svetlejšie pražených káv z celého sveta, tak aby si naozaj každý mohol vybrať svoju obľúbenú.
Ocenenie v rámci súťaže Coffee Review (USA, 2013) s kávami Gurmano, Piano, Harmonelle, Intensivo – TOP10 Espresso kávy Európy. Ocenenie v rámci súťaže Great Taste (UK, 2019) s kávami Gurmano, Harmonelle a Brasil Santo Antônio. Ocenenie v rámci súťaže Great Taste (UK, 2020) s kávami Intensivo, Duetto, Guatemala Acatenango a El Salvador La Joya

ocenenia kávy Ebenica

EBENICA COFFEE