Doprava od 99 EUR zadarmo

EBENICA Guatemala Acatenango zrnková káva

Neohodnotené
Značka: Ebenica

EBENICA Guatemala Acatenango zrnková káva

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
€11,90 €23,80 od €11,90 €9,92 bez DPH €19,83 bez DPH od €9,92 bez DPH
EBENICA Guatemala Acatenango zrnková káva
Neohodnotené
Značka: Ebenica

Guatemala Acatenango

Zloženie: Káva, 100% Arabica

Popis produktu: Vonia ako bonboniéra a chutí ako čokoláda, mandarínky a karamel. Presne taká je jednoodrodová, svetlo pražená Guatemala Acatenango. Okrem príjemnej horkosti v káve ucítite aj výraznú sladkastú chuť. Výberová káva Guatemala sa skvelo hodí na šťavnaté, moderné espresso alebo na alternatívne prípravy kávy. Táto káva získala ocenenie v rámci súťaže Great Taste 2020®.

Slovenská pražiareň kávy EBENICA COFFEE začala svoju cestu už v roku 2009, kedy majiteľ – Marek Fajčík, namiešal svoje prvé kávove zmesi. Dnes sídli už štvrtým rokom v Modre, kde je okrem pražiaren aj podniková predajňa. EBENICA COFFEE a jej zamesntancovi veria, že praženie kávy je remeslo ako každé iné a tak ako väčšina z nás chodí napríklad k vinárovi po víno, pekárovi po chlieb, mali by sme po dobrú kávu chodiť k svojmu pražiarovi.
V ponuke tejto pražiarne nájdete portfólio tmavšie, no aj svetlejšie pražených káv z celého sveta, tak aby si naozaj každý mohol vybrať svoju obľúbenú.
Ocenenie v rámci súťaže Coffee Review (USA, 2013) s kávami Gurmano, Piano, Harmonelle, Intensivo – TOP10 Espresso kávy Európy. Ocenenie v rámci súťaže Great Taste (UK, 2019) s kávami Gurmano, Harmonelle a Brasil Santo Antônio. Ocenenie v rámci súťaže Great Taste (UK, 2020) s kávami Intensivo, Duetto, Guatemala Acatenango a El Salvador La Joya

ocenenia kávy Ebenica

EBENICA COFFEE