Doprava od 99 EUR zadarmo

Ebenica Duetto zrnková káva

Neohodnotené
Značka: Ebenica

Ebenica Duetto zrnková káva

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
€9,90 €33,90 od €9,90 €8,25 bez DPH €28,25 bez DPH od €8,25 bez DPH
Ebenica Duetto zrnková káva
Neohodnotené
Značka: Ebenica

EBENICA Duetto

Zloženie: Káva, 80% arabica, 20% robusta

Popis produktu: Duetto je kompozíciou prémiových káv z arabiky Južnej Ameriky a robusty z Ázie. V pomere 80%: 20% vytvárajú jedinečnú horkú, no vyváženú chuť plnú orieškov, čokolády a sladkého sirupu. Na záver vás nebude rušiť nežiadúca acidita (kyslosť) a potešíte sa bohatej creme. Táto káva získala ocenie v rámci súťaže Great Taste 2020®.

Slovenská pražiareň kávy EBENICA COFFEE začala svoju cestu už v roku 2009, kedy majiteľ – Marek Fajčík, namiešal svoje prvé kávove zmesi. Dnes sídli už štvrtým rokom v Modre, kde je okrem pražiaren aj podniková predajňa. EBENICA COFFEE a jej zamesntancovi veria, že praženie kávy je remeslo ako každé iné a tak ako väčšina z nás chodí napríklad k vinárovi po víno, pekárovi po chlieb, mali by sme po dobrú kávu chodiť k svojmu pražiarovi.
V ponuke tejto pražiarne nájdete portfólio tmavšie, no aj svetlejšie pražených káv z celého sveta, tak aby si naozaj každý mohol vybrať svoju obľúbenú.
Ocenenie v rámci súťaže Coffee Review (USA, 2013) s kávami Gurmano, Piano, Harmonelle, Intensivo – TOP10 Espresso kávy Európy. Ocenenie v rámci súťaže Great Taste (UK, 2019) s kávami Gurmano, Harmonelle a Brasil Santo Antônio. Ocenenie v rámci súťaže Great Taste (UK, 2020) s kávami Intensivo, Duetto, Guatemala Acatenango a El Salvador La Joya

ocenenia kávy Ebenica

EBENICA COFFEE