Doprava od 99 EUR zadarmo

EBENICA Brasil Santos zrnková káva

Neohodnotené
Značka: Ebenica

EBENICA Brasil Santos zrnková káva

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€9,90 €19,80 €35,90 od €9,90 €8,25 bez DPH €16,50 bez DPH €29,92 bez DPH od €8,25 bez DPH
EBENICA Brasil Santos zrnková káva
Neohodnotené
Značka: Ebenica

EBENICA Brasil Santos

Zloženie: Káva, 100% Arabica

Popis produktu: Brasil Santos je svetlo pražená jednoodrodová káva od farmára Nicchia Sobrinha. Svojou chuťou pripomína čokoládový likér a pražené lieskovce. V chuti cítiť iba jemný náznak ovocnosti (kyslosti) pripomínajúcej lesné bobule. Káva má ľahkú vyváženú chuť, ktorú ocenia najmä tí, ktorí majú radšej jemnejšie, sladšie chute.

Slovenská pražiareň kávy EBENICA COFFEE začala svoju cestu už v roku 2009, kedy majiteľ – Marek Fajčík, namiešal svoje prvé kávove zmesi. Dnes sídli už štvrtým rokom v Modre, kde je okrem pražiaren aj podniková predajňa. EBENICA COFFEE a jej zamesntancovi veria, že praženie kávy je remeslo ako každé iné a tak ako väčšina z nás chodí napríklad k vinárovi po víno, pekárovi po chlieb, mali by sme po dobrú kávu chodiť k svojmu pražiarovi.
V ponuke tejto pražiarne nájdete portfólio tmavšie, no aj svetlejšie pražených káv z celého sveta, tak aby si naozaj každý mohol vybrať svoju obľúbenú.
Ocenenie v rámci súťaže Coffee Review (USA, 2013) s kávami Gurmano, Piano, Harmonelle, Intensivo – TOP10 Espresso kávy Európy. Ocenenie v rámci súťaže Great Taste (UK, 2019) s kávami Gurmano, Harmonelle a Brasil Santo Antônio. Ocenenie v rámci súťaže Great Taste (UK, 2020) s kávami Intensivo, Duetto, Guatemala Acatenango a El Salvador La Joya

ocenenia kávy Ebenica

EBENICA COFFEE