Doprava od 99 EUR zadarmo

dobrakava, SLOVENSKÁ El Colibrí, zrnková káva 250g

Neohodnotené
Značka: dobrakava

dobrakava, SLOVENSKÁ El Colibrí, zrnková káva 250g

Dostupnosť Skladom
€11,90 €9,92 bez DPH
dobrakava, SLOVENSKÁ El Colibrí, zrnková káva 250g
Neohodnotené
Značka: dobrakava
Káva SLOVENSKÁ je pestovaná na pozemku náhornej plošiny kolumbijského regiónu Cauca v nadmorskej výške 1800 m. Tu v blízkosti sopiek žije množstvo vtákov a medzi nimi aj kolibrík, podľa ktorého dostal pozemok meno "El Colibrí". Práve na ňom je vysadená 1. slovenská kávová plantáž kávovníkmi arabskými (odroda caturra). Na túto kávu sme patrične hrdí, pretože prináša spravodlivú odmenu pracujúcim farmárom. Je spracovaná modernou technológiou šetriaciou vodu a po upražení v našej pražiarni na Slovensku je ku vám dodávaná v balení z recyklovaného materiálu. Vychutnajte si šálku tejto kávy naplnenú arómou citrusových plodov prepletenou sladkastými tónmi karamelu.

Príbeh slovenskej rodinnej firmy ATC-JR, s.r.o. založenej dvoma bratmi z Púchova začal po revolúcií v roku 1993.
Prvým krokom bolo otvorenie malého obchodu s potravinami v ich rodnom meste. Svojou vášňou a úsilím docielili, že sa firma stala jednou z významných gastronomických spoločností na Slovensku aj v Čechách.
O vývoj, výrobu a predaj v profesionálnej gastronómii ako aj o spracovanie, dovoz a praženie kávy sa stará tím nadšencov, ktorý neustále pracuje a hľadá podnety, aby Vám priniesol na stôl to, čo Vám chutí.

Dobrá káva.eu