Doprava od 99 EUR zadarmo

Dallmayr Espresso Monaco, zrnková, 1000g

Neohodnotené
Značka: Dallmayr

Dallmayr Monaco je 100 % arabica, vytvorená predovšetkým na použitie v kávovaroch na espresso

Dostupnosť Skladom
€19,90 €16,58 bez DPH
Dallmayr Espresso Monaco, zrnková, 1000g
Neohodnotené
Značka: Dallmayr

Káva Dallmayr Monaco, ktorá sa vyznačuje jemnou, intenzívnou chuťou s miernou kyslosťou v závere a krásnou, jemnou penou. Dallmayr Monaco je 100 % arabica, vytvorená predovšetkým na použitie v kávovaroch na espresso.

Dallmayr Espresso Monaco, špeciálna káva tej najvyššej kvality, v sebe kombinuje taliansku kávovú kultúru s charakteristickou arómou káv Dallmayr. Špičková káva, vhodná ako pre espresso, tak cappuccino i latte macchiato, s nezameniteľnou chuťou a plnou arómou, ktorú ocenia nielen gurmáni.presso.

Vďaka nízkemu obsahu kofeínu je káva Dallmayr Monaco vhodná na celodennú konzumáciu.

Firma Dallmayr používa na výrobu svojich káv iba najkvalitnejšie zrnká vysokohorských odrôd z najlepších plantáží sveta . Väčšina kávy pochádza z Etiópie , Brazílie , Papuy - Novej Guiney a Kolumbie .

Názov Dallmayr znamená vynikajúca kvalita výrobkov a služieb s viac ako 300-ročnou tradíciou a je jednou z najznámejších nemeckých značiek kávy.
Máme miestne korene v Mníchove – a zároveň sme aktívni na celom svete. Z obchodu s domácimi a medzinárodnými lahôdkami sa v priebehu času vynorili slávne lahôdky s vlastnou gastronómiou a cateringom. Obchod s kávou a predajné automaty sa za posledných 50 rokov vyvinuli v najväčšie obchodné odvetvia spoločnosti. Vďaka našim skúsenostiam v rôznych oblastiach podnikania a združovaniu týchto kompetencií sme uznávaným partnerom v oblasti maloobchodu, v sektore služieb a v oblasti stravovania.

Dallmayr