Doprava od 99 EUR zadarmo

Brodies, Malina-broskyňa, čaj 20x2g

Neohodnotené
Značka: Brodies

Brodies, Malina-broskyňa, čaj 20x2g

čaj BRODIES od roku 1867

Dostupnosť Skladom
€4 €3,33 bez DPH
Brodies, Malina-broskyňa, čaj 20x2g
Neohodnotené
Značka: Brodies
20 čajových vrecúšok Tag & Envelope. - Ostrosť malín ustupuje sladkosti broskyne a vytvára krásne spojenie chutí. Bohaté na farbu a chuť sa najlepšie pije samotné a pre tých, ktorí by ho chceli trochu sladšie, pridajte lyžičku medu. Skvelou alternatívou je vyskúšať drvený ľad, pridať hrsť malín a pár plátkov čerstvej broskyne.

Čaj BRODIES prvýkrát namiešaný v roku 1928 a pomenovaný po historickom hlavnom meste Škótska. Od roku 1867 Brodies stelesňuje najlepšiu tradíciu škótskych obchodníkov s čajom tým, že vyberá iba čaje najvyššej kvality , aby tým najnáročnejším zákazníkom zaručil produkt vynikajúcej kvality. Na základe skúseností získaných vo viac ako 150-ročnej histórii vytvoril Brodies rôzne produktové rady, aby uspokojil všetky potreby tých najušľachtilejších jazýčkov.
Náš čaj stále pochádza z etablovaných krajín pestujúcich čaj v Indii, Afrike, Srí Lanke a Číne a v tomto duchu pokračujeme aj v spolupráci s rozvíjajúcimi sa krajinami pestujúcimi čaj, ako je Indonézia, Vietnam a Zimbabwe.
Ďalším dôkazom nášho záväzku ku kvalite je naše členstvo v prestížnej Tea Council od roku 1979, kedy bol založený Tea Grading System.
FAIRTRADE
Boli sme prvými používateľmi Fairtrade, jednej z najuznávanejších a najdôveryhodnejších certifikačných značiek v Spojenom kráľovstve.Je to tiež jediná certifikácia, ktorá sa zaoberá všetkými prvkami, ktoré farmári potrebujú na to, aby boli ich životy dlhodobo udržateľné – medzi ne patrí byť finančne stabilný, ochrana životného prostredia a podpora komunity.Pražíme rad kvalitných Fairtrade káv z Kolumbie, Brazílie a Hondurasu.

Domov