Doprava od 99 EUR zadarmo

Brodies, Kamilkový čaj 20x2g

Neohodnotené
Značka: Brodies

Brodies, Kamilkový čaj 20x2g

Čaj BRODIES OD roku 1867

Dostupnosť Skladom
€4 €3,33 bez DPH
Brodies, Kamilkový čaj 20x2g
Neohodnotené
Značka: Brodies

Brodies, Harmančekový čaj 20x2g

Známy pre svoje relaxačné a spánok navodzujúce vlastnosti (slávne dávané na upokojenie králika Petra pred spaním), pre tento aromatický a sladko parfumovaný čaj vyberáme tie najkvalitnejšie kvety harmančeka.

Čaj BRODIES prvýkrát namiešaný v roku 1928 a pomenovaný po historickom hlavnom meste Škótska. Od roku 1867 Brodies stelesňuje najlepšiu tradíciu škótskych obchodníkov s čajom tým, že vyberá iba čaje najvyššej kvality , aby tým najnáročnejším zákazníkom zaručil produkt vynikajúcej kvality. Na základe skúseností získaných vo viac ako 150-ročnej histórii vytvoril Brodies rôzne produktové rady, aby uspokojil všetky potreby tých najušľachtilejších jazýčkov.
Náš čaj stále pochádza z etablovaných krajín pestujúcich čaj v Indii, Afrike, Srí Lanke a Číne a v tomto duchu pokračujeme aj v spolupráci s rozvíjajúcimi sa krajinami pestujúcimi čaj, ako je Indonézia, Vietnam a Zimbabwe.
Ďalším dôkazom nášho záväzku ku kvalite je naše členstvo v prestížnej Tea Council od roku 1979, kedy bol založený Tea Grading System.
FAIRTRADE
Boli sme prvými používateľmi Fairtrade, jednej z najuznávanejších a najdôveryhodnejších certifikačných značiek v Spojenom kráľovstve.Je to tiež jediná certifikácia, ktorá sa zaoberá všetkými prvkami, ktoré farmári potrebujú na to, aby boli ich životy dlhodobo udržateľné – medzi ne patrí byť finančne stabilný, ochrana životného prostredia a podpora komunity.Pražíme rad kvalitných Fairtrade káv z Kolumbie, Brazílie a Hondurasu.

Domov