Doprava od 99 EUR zadarmo

Aerobie AeroPress

Neohodnotené
Značka: Aerobia

Aerobie AeroPress

Káva bez lógru a čakania, ale zato plná chuti. Stačí vám na to len dobrá kávička a obľúbený hrnček. Všetko ostatné nájdete tu. A tiež všade, kam ho vezmete so sebou.

Dostupnosť Skladom
€28 €23,33 bez DPH
Aerobie AeroPress
Neohodnotené
Značka: Aerobia

Čo od AeroPressu čakať?

To najlepšie z french pressu a drippera . Pomocou piestu a sitka sa káva filtruje priamo do šálky. Radí sa tak medzi najjednoduchšie prípravy kávy vôbec . Výsledná káva je chuťovo čistá a ucítite najmenšie nuansy. Navyše môžete s prípravou experimentovať . Vďaka tomu zo zrniek zakaždým dostanete trochu niečo iné .

 

Kafe si vychutnáte ešte viac vďaka:

jednoduchému používaniu i čisteniu ,

rýchlej príprave (okolo 1 minúty),

kompaktným rozmerom 14 × 11 × 10 cm ,

ľahkému prevedeniu o váhe 226 g ,

objemu 296 ml (1–3 malé kávy),

100 kusov papierových filtrov v balení .

V balení nájdete všetko, čo na prípravu potrebujete – kompletný AeroPress, držiak filtra, miešadlo, odmerku aj filtre. Stačí vám tak len dobrá káva a obľúbený hrnček.

 

Od športu ku káve

Začalo to lietajúcim tanierom a (ne)skončilo to šampionáty v príprave kávy. 20 rokov sa totiž spoločnosť Aerobie, Inc. venovala len športovému náčiniu . Lenže všetko v roku 2005 zmenil (ďalší) patent Alana Adlera , zakladateľa firmy a inžiniera zo Stanfordskej univerzity. AeroPress počas chvíle dobyl kávový svet , pretože jeho vynálezca zvládol to, čo si na začiatku vymyslel. Dostať z kávy maximum s minimálnym úsilím .

Aeropressy z  americkej hračkárskej firmy Aerobie